COLDREX MAXGRIP LEMON X 10 PLICURI Măriţi imaginea

COLDREX MAXGRIP LEMON X 10 PLICURI

822

Nou

Coldrex MaxGrip este indicat pentru tratamentul pe termen scurt al simptomelor gripei, racelii comune, starilor febrile, frisoanelor, inclusiv a cefaleei , durerilor faringiene, disconfortului general, congestieie nazale, sinuzitei si durerii asociate acesteia.

Detalii

Acest produs nu are puncte de loialitate.


35,00 lei

PLATA ONLINE
PLATA ONLINE

Adăugaţi la lista dorinţelor

Tabel date

AmbalajCutie
Cantitate10 plicuri

Informații

COLDREX MAXGRIP LEMON X 10 PLICURI

 

Indicatii:

Coldrex MaxGrip este indicat pentru tratamentul pe termen scurt al simptomelor gripei, racelii comune, starilor febrile, frisoanelor, inclusiv a cefaleei , durerilor faringiene, disconfortului general, congestieie nazale, sinuzitei si durerii asociate acesteia.

Efecte Adverse Coldrex MaxGrip :

A nu se administra concomitent cu alte produse care contin paracetamol. A nu se administra Coldrex HotRem Lemon daca sunteti alergic la paracetamol, clorhidrat de fenilefrina sau vitamina C; in cazul unor afectiuni hepatice sau renale grave; in caz dehipertiroidie, diabet sau daca sunteti sub tratament pentru hipertensiune arteriala sau afectiuni cardiace; daca luati antidepresive triciclice, medicamente beta-blocante; daca luati sau daca ati luat in ultimele doua saptamani inhibitori de monoaminoxidaza.

Mod de Administrare Coldrex MaxGrip

• Adulti si copii peste 12 ani: 1 plic dizolvat intr-o cana cu apa fierbinte , la un interval de 4 -6 ore

• Nu se vor depasi 4 plicuri in 24 ore

• Se administreaza copiilor sub 12 ani numai la recomandarea medicului

Compozitie Coldrex MaxGrip

Paracetamol 1000mg (analgezic si antipiretic), clorhidrat de fenilefrina 10mg (decongestionant nazal si sinusal), Vitamina C 40mg (sporeste imunitatea).

Mod de Prezentare Coldrex MaxGrip: Cutie cu 10 plicuri.

Producator: GlaxoSmithKline

Recenzii

No customer comments for the moment.

Scrieţi o recenzie

COLDREX MAXGRIP LEMON X 10 PLICURI

COLDREX MAXGRIP LEMON X 10 PLICURI

Coldrex MaxGrip este indicat pentru tratamentul pe termen scurt al simptomelor gripei, racelii comune, starilor febrile, frisoanelor, inclusiv a cefaleei , durerilor faringiene, disconfortului general, congestieie nazale, sinuzitei si durerii asociate acesteia.

Scrieţi o recenzie

Path: > > > > COLDREX MAXGRIP LEMON X 10 PLICURI

30 other products in the same category: