Suna-ne: 0230 516 778

Luni - Vineri: 08:00 - 18:00

ANTINEVRALGIC SINUS 12 COMPRIMATE FILMATE
  • SKU:
  • Disponibilitate: in stoc Multe in stoc Fără stoc You can purchase this product but it's out of stock

ANTINEVRALGIC SINUS 12 COMPRIMATE FILMATE

26,00 lei
    DESCRIERE

    Antinevralgic Sinus comprimate filmate amelioreaza simptomele gripei si racelii, incluzand durerea de cap, obstructia nazala, frisoanele si febra.


    --

    Fiecare comprimat filmat contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg.

    Antinevralgic sinus amelioreaza eficient simptomele gripei si racelii.
    Reduce febra, amelioreaza durerile de la nivelul sinusurilor, durerile in gat, durerile musculare si durerile articulare.
    Datorita cafeinei continute ajuta la scaderea oboselii si somnolentei.

    Doze si mod de administrare:

    Adolescenti cu varsta peste 12 ani (33-43 kg): 1 comprimat la fiecare 6 ore, pana la maxim 4 comprimate pe zi.
    Adulti si adolescenti (43 - 65 kg): 1 comprimat la fiecare 4 ore, pana la maxim 6 comprimate pe zi.
    Adulti si adolescenti (>65 kg): 1 - 2 comprimate la fiecare 4 ore, pana la maxim 8 comprimate pe zi.

    Prezentare:

    12 comprimate

    REVIEWS
    Revino sus