Suna-ne: 0230 516 778

Luni - Vineri: 08:00 - 18:00

COLDREX MAXGRIP CU FRUCTE DE PADURE SI MENTOL 10 PLICURI
  • SKU:
  • Disponibilitate: in stoc Multe in stoc Fără stoc You can purchase this product but it's out of stock

COLDREX MAXGRIP CU FRUCTE DE PADURE SI MENTOL 10 PLICURI

50,00 lei
    DESCRIERE

    Fiecare plic a 7.6 g pulbere conține paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 70 mg și clorhidrat de fenilefrină 10 mg.
    Conține, de asemenea zaharoza, galben amurg (E110), carmoisină (E122), aspartam (E951) și sodiu.
    Oferă ameliorare pe termen scurt a simptomelor de răceală și gripă incluzând:
    - congestie nazală;
    - dureri de cap;
    - dureri de gât;
    - sinuzită și durerile asociate acesteia;
    - febră;
    - dureri generalizte.


    --

    Fiecare plic a 7.6 g pulbere conține paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 70 mg și clorhidrat de fenilefrină 10 mg.
    Conține, de asemenea zaharoza, galben amurg (E110), carmoisină (E122), aspartam (E951) și sodiu.
    Oferă ameliorare pe termen scurt a simptomelor de răceală și gripă incluzând:
    - congestie nazală;
    - dureri de cap;
    - dureri de gât;
    - sinuzită și durerile asociate acesteia;
    - febră;
    - dureri generalizte.
    Mod de administrare:
    Goliți conținutul plicului într-o cană și umpleți pe jumătate cu apă foarte fierbinte.
    Adăugați apa rece dacă este necesar.
    Adulți (inclusiv vârșnici) și copii peste 12 ani:
    Un plic, la 4 - 6 ore, la nevoie.
    Nu luați mai mult de 4 plicuri pe zi.
    Nu luați mai mult de 7 zile.
    Prezentare:
    10 plicuri

    REVIEWS
    Revino sus